Porzellan Manufaktur Plau kandelaber

660949

PORZELLAN MANUFAKTUR PLAUE, Thüringen Tyskland, Kandelaber, porslin, 1900-talets mitt, höjd ca 54 cm, diam ca 30 cm

Bruksslitage, stearin samt mindre naggar på blommor

Keramik/Porslin

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (6 bud)
5041249
550
5042518
500
5041249
450
5042516
5041249

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.