Barskåp

660944

BARSKÅP, gustaviansk stil, 1900-talets slut, fällklaff, invändigt inredd med speglar, belysning samt glashyllor, höjd 78, 92x28 cm, nykel finns

Glashyllor med mindre nagg vid kanter, ej funktionstestad belysning, bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta vid utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Barskåp

Budhistorik (1 bud)

5014492
2019-07-04 21:27:30

2019-07-09 kl 19:34
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.