Salvador Dali

660940

SALVADOR DALI (1904-1989): ''A plate from Les songes drolatiques'', 1973, signerad 76/250, litografi på japan papper, ca 76x56 cm

Lös i ram, reva i marginalen

Fack 27

Salvador Dali
Budhistorik (11 bud)
5022543
2 800
5022535
2 600
5022526
2 400
5022450
5022381

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.