Stol från Gemla

660939

GEMLA, stol, efter Thonet, omkring 1930-tal, rund sits, textilklädsel, böjträ i bonad bok, etikettmärkt, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Hylla 7

Stol från Gemla

Budhistorik

2019-07-09 kl 16:16
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.