Piedestal Karl Johanstil

660937

PIEDESTAL, björk, 1800-talets slut, Karl Johanstil, betsad, på klotfötter, höjd ca 102 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Piedestal Karl Johanstil

Budhistorik (14 bud)
5028051
5028049
1 400
5027985
1 300
5027032
5027538

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.