Kimono

660935

KIMONO, tidigt 1900-tal, siden, floralt stiliserat mönster, längd ca 100 samt vidd mellan ärmarna 180 cm

Proveniens: Bärby gård, Giresta sn, Uppland

Bruksspår

Diverse

Kimono

Budhistorik (8 bud)
5024665
900
5024664
650
5023967
600
5017377
500
5017376
450

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.