Knivar

660934

KNIVAR, 5 st, 18/1900-tal, bestående av 1 A.J. Westersson, Eskilstuna. 1800-talets slut, mönsterskuret skaft, 1 J martiini, 1900-talets slut, Finland, skaft i björk, 2 Erik Frost, Mora, laminerat stål, samt 1 omärkt kniv, längd ca 17-25 cm

Bruksslitage

Vapen/Medaljer

Monter 10

Knivar

Budhistorik (22 bud)
5034217
4 600
5034214
4 400
5034212
4 200
5034210
5034208
3 800

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.