Karmstol

660933

KARMSTOL, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, skuren dekor, textilklädd, gråmålad, sitthöjd ca 38 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 14

Karmstol

Budhistorik (5 bud)
5022735
5020419
550
5020417
5020416
5015188

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.