Anders Zorn Sommar

660930

ANDERS ZORN (1860-1920): "Sommar", 1910, ur Ord och bild, signerad i plåten, etsning, ca 17,7x12 cm

Gulnad, ej examinerad ur ram

Baltzarsgatan 6, Malmö

Anders Zorn Sommar

Budhistorik (14 bud)
5037294
1 600
5036448
5037293
5036448
1 400
5036955
1 300

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.