William Avar oljemålning

660925

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Komposition, signerad och daterad William Avar -89, olja på duk, 80x100 (oramad)

Fack 18

William Avar oljemålning

Budhistorik (27 bud)
5023186
2 800
5023204
2 600
5023186
2 400
5023190
5023186

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.