Peter glad vas

660922

PETER GLAD, golvvas, blåglaserat stengods, signerad och daterad -95, höjd ca 57 cm

Keramik/Porslin

Rum 2

Peter glad vas

Budhistorik (18 bud)
5022178
1 600
5022207
1 600
5022178
5022206
1 400
5022178
1 300

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.