Carl Magnus

660917

CARL MAGNUS (född 1943): Skulptur, signerad, daterad och numrerad Carl Magnus -89 2/4, grönpatinerad brons, ca 40x62 cm

Fläck

Konst, Skulpturer

Rum 7, Hylla 1

Carl Magnus

Budhistorik (4 bud)

5021918
4 200
5013095
5013094
3 600
5013092
2 600

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.