Richard Ryan serigrafier

660916

RICHARD RYAN (född 1974) (3): Marilyn Monroe, Identities acquired, signerade Ryan, numrerade 314/350 347/350 resp 279/350, färgserigrafier, bladmått ca 64,5x51,5 cm, oramade

Rum 9, Vagga 2

Richard Ryan serigrafier

Budhistorik (6 bud)
5024575
1 800
5019957
1 700
5016468
5015790
900
5015341
850

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.