Paul Hoff skål

660905

PAUL HOFF (född 1945), skål, Gustavsberg, signerad och daterad 1987 samt unikat 151, höjd ca 9, längd ca 33 cm

Keramik/Porslin, Design

Monter 28

Paul Hoff skål

Budhistorik (14 bud)
5022269
5022268
950
5022266
900
5022232
850
5022211

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.