margareta Eriksson, väggbonad

660903

MARGARETA ERIKSSON, väggbonad med samiskt motiv, monogramsignerad ME, mått ca 150x85 cm

Smärre slitage, något blekt

Mattor/Textilier, Konst, Modernt måleri

Hylla 12

margareta Eriksson, väggbonad

Budhistorik (9 bud)
5024669
700
5024668
650
5024642
600
5024609
550
5024562
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.