Nanny Still flaska

660902

NANNY STILL, flaska, 1900-talets mitt, signerad Nanny Still, Riihimäen Las 04, turkos färgat glas, höjd 34 cm

Glas, Vaser, skålar, fat, Design

Monter 28

Nanny Still flaska

Budhistorik (11 bud)
5023086
1 700
5017891
1 600
5014334
5017890
5014334
1 400

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.