1-par karmstolar i renässansstil, 18/1900-tal

660899

KARMSTOLAR, 1-par, renässansstil, sekelskiftet 18/1900-tal, stomme i mörkbetsad ek, träskuren dekor, delvis genombruten, spiralsvarvade parter sitthöjd ca 45 cm

bruksslitage, slitage på klädsel

Möbler, Stolar

Rum 12

Budhistorik

2019-07-13 kl 20:45
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.