Bordslampa i mässing

660898

BORDSLAMPA, 1940-tal, mässing, skärm med genombruten dekor av stjärnor, ledad överdel, höjd 46 cm

Bruksslitage, något sned stomme

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampa i mässing

Budhistorik (7 bud)
5022988
5022824
5022676
5021817
750
5021815
700

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.