8 stolar i renässansstil, sekelskiftet 18/1900-tal

660891

STOLAR, 8 st, renässansstil, sekelskiftet 18/1900-tal, stomme i mörkbetsad ek, träskuren dekor, delvis genombruten, spiralsvarvade partier, sitthöjd ca 45 cm

Åldersrelaterat slitage, något lösa fogar, slitage på klädsel

Möbler, Stolar

Budhistorik (1 bud)

5017432
2019-07-06 19:14:01

2019-07-09 kl 21:46
Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.