International Watch Co armbandsur i 18 k

 
 
 
Auktionsnr
660890
 
Beskrivning

IWC, armbandsur, 18 k guld, 1960-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 197363, 2791, cal 412, integrerad originallänk, bredd 21, längd ca 175 mm, vikt ca 68,5 g


 
Kondition
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
 
Kategorier
Klockor/Ur, Guld/Smycken
 
Visas
Magasin 5, Frihamnen, Stockholm
 
 
 
International Watch Co armbandsur i 18 k
Klicka för att förstora bilden
 
Budhistorik (13 bud)
Bud nr
Tid
Bud SEK
5015504
2019-07-05 15:11:50
15 500
5017040
2019-07-06 15:23:56
15 000
5015504
2019-07-05 15:11:50
14 500
5016115
2019-07-05 22:02:07
14 000
5015504
2019-07-05 15:11:50
13 500
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2019-07-09 kl 15:00
Slutpris SEK:
15 500
1 496 EUR, 1 699 USD
Utropspris SEK:
15 000
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK