Spegel 1900-talets andra hälft

660867

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, bronserad, dekor i pastellage, fasettslipat glas, ca 184x84 cm

Pastellageskador

Speglar

Rum 22

Budhistorik (11 bud)
5027818
5027813
1 900
5027811
1 800
5027793
1 700
5027532
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.