Ivar Morsing oljemålning

660866

IVAR MORSING (1919-2009): "Aftonljus", signerad I Morsing, olja på duk, ca 128x119 cm

Rum 9

Ivar Morsing oljemålning

Budhistorik (51 bud)
5020720
12 000
5020753
11 500
5020720
11 000
5020751
10 500
5020720
10 000

Slutpris SEK:
12 000
1 223 EUR, 1 478 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.