Spegel rokokostil

660852

SPEGEL, 1900-tal, rokokostil , bronserad, skuren dekor, ca 160x80 cm

Ytskador

Speglar

Rum 20

Spegel rokokostil

Budhistorik (37 bud)
5020409
4 400
5020408
4 200
5020406
5020403
3 800
5020400
3 600

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.