Taipo Kinnunen oljemålning

660850

TAIPO KINNUNEN (fördd 1934): Komposition, signerad och daterad Taipo Kinnunen -65, olja på pannå, ca 98x69 cm

Fack 6

Taipo Kinnunen oljemålning

Budhistorik (15 bud)
5020573
3 200
5020560
5020556
2 800
5020533
2 600
5020525
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.