Signalflaggor

660846

SIGNALFLAGGOR, 55 st, 1900-tal

Bruksslitage

Nautica/Technica

Baltzarsgatan 6, Malmö

Signalflaggor

Budhistorik (21 bud)
5034148
3 600
5032146
3 400
5030629
3 200
5030629
5032144
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.