Buffé,

660842

BUFFÉ på benställning, tidigt 1900-tal, renässansstil, betsad björk, fällklaff vid mitt, flankerat av skåpdörrar, spiralsvarvade ben, svärtade detaljer, höjd ink benställning ca 95, 160x50 cm, nyckel finns

Bruksslitage, skåpdörrarna kärvar något

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta vid utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Buffé,

Budhistorik

2019-07-09 kl 12:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.