Serveringsvagn

660840

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, glasskivor i svart, höjd ca 72, 57x37 cm

Brukslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 3

Serveringsvagn

Budhistorik (2 bud)

5015320
5013127

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.