Skrivskåp

660838

SKRIVSKÅP, ''Selfile System'', 1950/60-tal, Oslo, teak- och björkfaner, utfällbart skrivskåp med skrivbord, hyllor, låda och lampa, höjd ca 114, 81x53 cm

Nyckel saknas, smärre ytskador

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Skrivskåp

Budhistorik (18 bud)
5020810
6 200
5018004
6 000
5016806
5 800
5018003
5 800
5016806
5 600

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.