Franco Costa färglitografier

660819

FRANCO COSTA (född 1934):(2) "Dream of Rome"", diptyk, signerade Franco Costa, artist proof, färglitografier, bildstorlek ca 53x39 cm vardera

Ett glas trasigt

Fack 33

Franco Costa färglitografier

Budhistorik (10 bud)
5020340
1 400
5020339
1 300
5019975
5015880
5015087
750

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.