Bernhard Oscarsson oljemålning

660817

BERNHARD OSCARSSON (1894-1977): Vy över Strandvägen med Djurgårdsbron, Stockholm
signerad och daterad Oscarsson 1935, olja på duk, ca 46x55 cm

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (21 bud)
5020907
22 000
5020880
21 000
5020906
20 000
5020880
19 500
5020755
19 000

Slutpris SEK:
22 000
2 262 EUR, 2 576 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.