Ed Finnell foto

660811

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Robert Plant and Jimmy Page, Led Zeppelin, "Presence Tour", Los Angeles, 26 Juni 1977, signerad Ed Finnell, numrerad 6/50, analogt fotografi, ca 40.6x50.8 cm

Ej ramat fotografi

Fotografi, Pop/Rock

Ed Finnell foto

Budhistorik (7 bud)
5022231
1 800
5020147
1 700
5016145
1 600
5015055
5015055
1 300

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.