Ed Finnell foto

660810

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956), David Bowie "Heroes", Los Angeles, 3 April 1978, signerad Ed Finnell, numrerad 4/50, analogt fotografi, ca 40.6x50.8 cm

Ej ramat fotografi

Fotografi, Pop/Rock

Ed Finnell foto

Budhistorik (24 bud)
5019973
2 800
5019523
2 600
5016943
2 400
5016160
5016139

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.