Ed Finnell foto

660809

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Neil Young and Crazy Horse, Fall Tour, Los Angeles, 4 Novemer 1976, signerad Ed Finnell, numrerad 13/50, analogt fotografi, ca 40.6x50.8 cm

Oramat fotografi

Fotografi, Pop/Rock

Ed Finnell foto

Budhistorik (13 bud)
5020917
950
5020847
900
5020158
850
5020000
5020156
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.