Ed Finnell foto

660806

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Jimmy Page, Led Zeppelin, "Presence Tour", Los Angeles, 21 June 1977, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, analogt fotografi, ca 40.6x50.8 cm

Ej ramat fotografi

Fotografi, Pop/Rock

Ed Finnell foto

Budhistorik (9 bud)
5015057
5022241
950
5015057
900
5022239
850
5015057

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.