Ulrica Hydman-Vallien litografi

660802

ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018), "Kärleksbild", signerad Ulrica HV, numrerad 501/1600, färglitografi, ca 56x72 cm,

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (4 bud)

5037602
5037373
850
5028900
5027072

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.