Rolex Date stål 2000-tal

660789

ROLEX, Date, armbandsur, år 2004, safirglas, automatiskt uppdrag, datum, refnr. 79240, serienr. F200632, stålarmband original, diameter 26 mm, originalcertifikat, manual, box samt div medföljer

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Slitage, glas med nagg

Klockor/Ur

Drottninggatan 36, Malmö

Rolex Date stål 2000-tal

Budhistorik (11 bud)
5022794
21 000
5015607
20 000
5021218
19 500
5015607
19 000
5021217
18 500

Slutpris SEK:
21 000
2 012 EUR, 2 363 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.