Omega Seamaster 1950-tal

660785

OMEGA, Seamaster, armbandsur, guld+stål, 1950-tal, plexiglas, automatiskt uppdrag, refnr. 2494-1/2657, verknr. 12768374, cal 342, läderarmband ej original, sölja ej original, diameter 36 mm

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Slitage

Klockor/Ur

Drottninggatan 36, Malmö

Omega Seamaster 1950-tal

Budhistorik (16 bud)
5020143
3 800
5019499
3 600
5019499
3 400
5016639
3 200
5019498

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.