Skånsk agedyna 1800-tal

660775

ÅKDYNA, "agedyna", Skåne, 1800-talets andra hälft, krabbasnår i polykroma färger, ca 112x47 cm

Bakstycket med mindre fläck

Mattor/Textilier

Drottninggatan 36, Malmö

Skånsk agedyna 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
5025045
5025041
1 900
5025036
1 800
5025035
1 700
5025028
1 600

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.