Fritz Hansen fåtölj

660757

MARKUS JEHS & JÜRGEN LAUB, fåtölj, model Space JL11, i lackerat stål, fiberförstärkt plast samt cremefärgat skinn, formgiven 2007, etikettmärkt Republic of Fritz Hansen, 2008, höjd 74, bredd 82, djup 60 cm

Bruksslitage och repor

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 17

Fritz Hansen fåtölj

Budhistorik (7 bud)
5020327
5020324
1 600
5018698
5016169
1 400
5014747

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.