Layered ''Novel Howard'' soffa

660753

LAYERED, "Novel Howard", soffa, 2000-tal, klädsel i blått linne, lösa plymåer, hjultrissor i mässing, sitthöjd ca 48 cm, längd ca 180 cm

Bruksslitage, ställvis något blekt

Möbler, Soffor

Rum 12

Budhistorik (11 bud)
5020800
5020798
2 800
5020799
2 600
5020798
2 400
5020793

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.