Layered ''Novel Howard'' soffa

660752

LAYERED, "Novel Howard", soffa, 2000-tal, klädsel i blått linne, lösa plymåer, hjultrissor i mässing, sitthöjd ca 48 cm, längd ca 225 cm

Slitage, ställvis något blekt, några mindre hål i tyget

Möbler, Soffor

Rum 1

Budhistorik (21 bud)
5021449
5021448
2 800
5021447
2 600
5021446
2 400
5021445

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.