Soffa samt fåtölj Danmark

660743

SOFFA, FÅTÖLJ, 1960-tal, Danmark, stomme i teak, klädsel i svart skinn, längd ca 228, vardera sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffgrupper

Rum 12

Soffa samt fåtölj Danmark

Budhistorik (32 bud)
5024332
9 400
5024331
9 200
5024329
9 000
5024329
8 600
5024328
8 400

Slutpris SEK:
9 400
907 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.