Skrivbord England

660731

SKRIVBORD, med karmstol, 1900-talets andra hälft, England, belsag i mässing, delvis läderklädd skiva, 3 delat, höjd 74, 107x65 cm

Skador, slitage, stol och bord ursprungligen ej tillhörande, nyckel saknas

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 15

Skrivbord England

Budhistorik (16 bud)
5023090
2 400
5022959
5022890
5022807
1 900
5022793
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.