Byrå

660728

BYRÅ, gustaviansk provinsarbete, 1800-talets början, fanerat med alm, rot samt ek, 3 lådor, beslag i mässing, höjd ca 79, 95x47 cm

Skador, slitage, löst ben, maskstungen, fanerbortfall, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Byrå

Budhistorik (6 bud)
5021876
850
5019369
5017988
450
5016473
5014165

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.