Karmstol

660726

KARMSTOL, s.k. gripsholmsfåtölj, 1700-tal, betsad, sitthöjd 42 cm

Renoverad, slitage, tyg med hårt slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 22

Karmstol

Budhistorik (8 bud)
5022390
3 400
5015822
3 200
5014748
5014002
2 800
5013304

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.