Bengt Fransson

660724

BENGT FRANSSON (född 1935): ''Disig dag vid havet'', signerad, olja på duk, ca 50x57 cm

Fack 19

Bengt Fransson

Budhistorik (12 bud)
5021584
900
5021190
850
5014344
5016725
750
5014344
650

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.