Mansporträtt oljemålning

660722

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Mansporträtt, olja på duk, ca 60x52 cm

Duklagningar, krackeleringar, smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Mansporträtt oljemålning

Budhistorik (13 bud)
5021327
5014102
5013011
950
5012014
900
5013010
900

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.