Tommy Östmar akvarell

660720

TOMMY ÖSTMAR (1934-2007): Sillätarna, signerad Tommy Östmar, akvarell på papper, 90x205 cm

Fläckar och skador

Rum 3

Tommy Östmar akvarell

Budhistorik (1 bud)

5015095
2019-07-05 10:08:51

2019-07-08 kl 10:20
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.