Dosa mässing

660717

KALENDERDOSA, SNUSDOSA, mässing, 1800-tal, längd ca 12,5-13 cm

Slitage, lagningar

Diverse

Dosa mässing

Budhistorik (1 bud)

5024905
2019-07-10 20:01:44

2019-07-10 kl 20:22
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.