Oljemålning

660716

JOHANN HAMZA (1850-1927): Interiör med konverserande par, signerad, olja på pannå, ca 21x27 cm

Konst, Äldre måleri, Selected

Kundcenter

Oljemålning

Budhistorik (22 bud)
5024719
13 000
5024718
12 500
5024717
12 000
5024716
11 500
5024715
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 255 EUR, 1 425 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.